TELEPORADA: 65 529 62 93 | 65 520 26 00

SZANOWNI PACJENCI

INFORMUJEMY, ŻE W TRAKCIE TELEPORADY UZYSKACIE Państwo:

W wyjątkowych sytuacjach możecie zostać poproszeni przez lekarza o wizytę w naszej placówce - wówczas wszystkich obowiązuje maseczka zakrywająca nos i usta (do zakupienia we własnym zakresie).

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych prosimy, abyście korzystali tylko z wiarygodnych źródeł na temat koronawirusa SARS-CoV-2, rzetelne informacje znajdziecie na stronie internetowej www.gov.pl/zdrowie oraz www.gis.gov.pl

Dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.

Mamy nadzieję, że sytuacja w niedługim czasie poprawi się na tyle, by mogli Państwo w pełni korzystać z naszej opieki.

przychodnia lekarska w Lesznie

ul. Racławicka 1A,
64-100 Leszno
Zamówienie recepty on-line Wyniki lab.
on-line
rejestracja

O nas

Na rynku usług medycznych działamy nieprzerwanie od 1999 roku , wcześniej pod nazwą Przychodnia Rejonowa Grunwald , a od 1 stycznia 2015 ,wraz ze zmianą adresu, jako NZOZ Sp.C Przychodnia Lekarska.

Dzisiaj pacjenci są przyjmowani w nowo wybudowanym obiekcie w centrum miasta przy ul Racławickiej 1A ( między koszarami wojskowymi, a sklepem Netto przy ul Lipowej) . Przestronne poczekalnie, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych , kącik zabaw dla dzieci , apteka -to tylko niektóre atuty nowej przychodni .

Dysponujemy własnym laboratorium z szeroką ofertą badan biochemicznych, serologicznych i genetycznych.

Jako pierwsze ogniwo w systemie ochrony zdrowia zapewniamy podstawową pomoc medyczną w ramach kontraktów podpisanych z NFZ.

Naszym pacjentom zapewniamy opiekę lekarską (lekarze rodzinni, interniści , pediatrzy), opiekę pielęgniarki środowiskowej i położnej, szczepienia ( obowiązkowe wg kalendarza szczepień , szczepienia poekspozycyjne oraz szczepienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta).

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na interdyscyplinarne podejście do pacjenta z uwzględnieniem jego Osoby jako całości, jego rodziny i otoczenia. Naszym celem jest utrzymywanie pacjentów w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej poprzez stosowanie profilaktyki i leczenie najczęstszych schorzeń cywilizacyjnych.

Pacjenci mogą również skorzystać z możliwości leczenia przez specjalistów – w zakresie neurologii, psychiatrii, stomatologii , fizjoterapii oraz logopedii- usługi te nie są objęte kontraktem NFZ.


Apteka

Apteka

Laboratorium

Laboratorium

Specjalistyka

Specjalistyka

Szczepienia

Szczepienia

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X